Apartmány na predaj v Turecku

Kúpa apartmánu pri mori  v Turecku – vynikajúca príležitosť, ako zhodnotiť svoje finančné zdroje

Veľa ľudí zvažuje možnosť kúpy nehnuteľnosti na Slovensku alebo v zahraničí.

Turecko Vám dáva veľa dôvodov, prečo by ste sa mali rozhodnúť práve pre túto nádhernú krajinu. Ceny nehnuteľností na predaj v Turecku sú nízke v porovnaní s inými európskymi krajinami s podobným podnebím, náklady na život sú nízke, výborný investičný návrat / prenájom nehnuteľností so ziskom, dostupnosť letov z Viedne počas celého roka, nádherná príroda, množstvo zaujímavých historických miest.

APARTMÁNY V TURECKU

Ponúkame pestrú škálu nehnuteľností v oblasti Stredozemného mora, od útulných apartmánov až po luxusné vily s lokalitou v rušnom centre mesta alebo v pokojnom prostredí pri mori.

Ceny apartmánov sa pohybujú už od 35 000 EUR. Cena závisí od veľkosti apartmánov, vzdialenosti od mora, vybavenosti rezortu alebo, v neposlednom rade, či je rezort vo výstavbe.

Investícia do nehnuteľností v cudzej krajine je závažné rozhodnutie, a preto ponúkame všetkým zákazníkom dôveryhodnú konzultáciu spojenú s kúpou nehnuteľnosti v Turecku.

Poskytujeme profesionálny servis a asistenčné služby, nielen počas obhliadky nehnuteľnosti a samotnej kúpy, ale aj po podpísaní kúpnej zmluvy. Pre Vaše pohodlie po slovensky, anglicky, nemecky, poľsky, švédsky, rusky alebo turecky.

Naším cieľom je predovšetkým spokojnosť našich klientov, presvedčenie sa, že všetky naše služby spojené s kúpou nehnuteľnosti prebiehajú v súlade s Vašimi požiadavkami.

Zabezpečujeme:

  • obhliadku s ubytovanim po dobu hľadania nehnuteľností  v našich apartmánoch
  • letiskový transfér 7 dni v týždni
  • ďalsí prenájom apartmánu
  • zariadenie apartmánu
  • upratovacie služby
  • nákup potravín
  • kyvadlovú dopravu z apartmánu na pláž….
  • 24 hod.strážnu službu areálu

Dôvera vždy zohráva veľmi doležitú úlohu, a preto sa na nás môžete vo všetkom spoľahnúť.  Vaša spokojnosť je naším najväčším úspechom!

Elit Life Avsallar od 62 000€

Forest Park Avsallar od 36 000€

Lucita Sea Kargicak od 70 000€

Oba Royal Garden od 90 000€

Siberland Avsallar od 44 000€

Via Mar Kargicak od 86 000€

Bližšie informácie

Kucháriková Alena

Telefón: +421 907 108 073
Email: kucharikova.alena@gmail.com