Apartmán na prenájom v Turecku

Prenájom apartmánu pri mori  v Turecku 

Najznámejšia a najviac navštevovaná oblasť Turecka je  Turecká riviéra. Stredisko Alanya patrí medzi TOP dovolenkové ciele, ktoré sa z roka na rok tešia stále väčšej priazni turistov z celého sveta. Turecká riviéra sa dá najlepšie opísať slovami ako slnko, dlhé pláže, azúrové more, nádherná príroda, množstvo zaujímavých historických miest, pestrý nočný život, vodné športy, obchodíky so suvenírmi, dobré jedlo a pitie.

Dostupnosť letov z Viedne počas celého roka, z Bratislavy od mája do októbra.

APARTMÁNY V TURECKU

Ponúkam Vám na prenájom krásny apartmán v rezorte ORION PARK len 600 m od mora a 200 m od centra mesta  v malebnom prímorskom mestečku Avsallar,  20 km od rušného dovolenkového mesta Alanya.  Apartmán je na 1. poschodí s výhľadom na bazén. Plocha apartmánu je 60 m2 – spálňa, obývačka s jedálňou a kompletne vybavenou kuchyňou /šporák, chladnička, umývačka riadu, mikrovlnka, rýchlovarka/ , kúpeľňa je so sprchovacím kútom, s WC a s práčkou, balkón so sedením. V apartmáne je klimatizácia a WIFI.

V rezorte je k dispozícii správca rezortu, nonstop bezpečnostná služba, kamerový systém, vonkajší bazén s toboganom, detské ihrisko, BBQ, tenisový kurt, TAXI na zavolanie, vnútorný bazén, spoločenská miestnosť – stolný tenis, stolný hokej, TV, bar, Turecké kúpele Hammam, sauna, fitness.

V okolí rezortu na nachádzajú potraviny, reštaurácie, kaviarne, zdravotné stredisko /slovensky hovoriaci/, lekáreň, bankomat, pešia zóna s množstvom obchodíkov, veľké detské ihriská.

Každú stredu  hneď oproti nášmu rezortu  sa koná najlepší bazár v Avsallare – vždy čerstvé ovocie a zelenina, syry, koreniny a pod. za dostupné ceny.

Cenník:

  • Kapacita apartmánu je max. 3 osoby – spálňa pre 2 dospelé osoby a rozťahovacia pohovka pre 1 osobu v obývačke
  • Cena apartmánu je 40,-Eur/noc
  • Doplatky na mieste: elektrika približne 10,-Eur/pobyt
  •  Internet približne 7,50 Eur/ pobyt
  • Upratovanie apartmánu 25,-Eur
  • Ak si apartmán poriadite sami, za upratovanie už neplatíte.

Mojím cieľom je predovšetkým spokojnosť hostí.

Poradím pri kúpe leteniek, rezervácii parkovacieho miesta vo Schwechate,  doporučím vhodný transfer z letiska  Antalya až do apartmánu v Avsallar a späť….

Rada odpoviem na všetky Vaše otázky.

Prajem všetkým mojim hosťom prekrásnu dovolenku.

plaz

more

ZapadSlnka

spln

mesita

iRezortttt

Bližšie informácie

Kucháriková Alena

Telefón: +421 907 108 073
Email: kucharikova.alena@gmail.com